Termékek
Felfedezés
X
Kiemelt javaslatok
Összes
(96)
Buli és Játék
Életmód
Otthon
Dilis Cuccok
Finomságok
Ajándékcsomagok
Csomagolás és kiegészítők
Karácsonyi termékek
Tankfan
Rács nézet
Rendezés
Csak a készleten lévők
Ár
Terméktípus
Ízvilág
tag: Ázsiai finomságok
X
Összes szűrő visszaállítása
New
stuff
CCYD Snoopy csirkés zúzott tésztasnack 55g
790 Ft
14 364 Ft / kg
New
stuff
CCYD Spongyabob BBQ zúzott tészta snack 160g
1242 Ft
7763 Ft / kg
COKOC Peeling Soft Candy Mixed Fruit Flavour vegyes gyümölcs ízű gumicukor 60g Szavatossági idő: 2026-12-18
690 Ft
11 500 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Fanta Asian Hami Melon ázsiai sárgadinnye ízű szénsavas üdítő 500ml DRS Szavatossági idő: 2026-10-13
890 Ft
290 Ft
580 Ft / liter
betétdíj: +50 Ft
Elfogyott, iratkozz fel!
Fanta Asian Lychee ízű szénsavas üdítő 330ml DRS
790 Ft
2394 Ft / liter
betétdíj: +50 Ft
Elfogyott, iratkozz fel!
Fanta Asian Lychee licsi ízű szénsavas üdítő 500ml DRS Szavatossági idő: 2026-10-13
890 Ft
290 Ft
580 Ft / liter
betétdíj: +50 Ft
Fanta Asian Passion Fruit and Grapefruit ízű szénsavas üdítő 500ml DRS Szavatossági idő: 2026-10-13
890 Ft
290 Ft
580 Ft / liter
betétdíj: +50 Ft
Gangfu Creamy Popping Candy krémes macaron robbanócukorral 80g
990 Ft
12 375 Ft / kg
Gangfu Matcha Popping Candy matcha ízű macaron robbanócukorral 80g
990 Ft
12 375 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Glico Pocky Cookies and Cream ropi 40g
690 Ft
17 250 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Glico Pocky csokis ropi 47g Szavatossági idő: 2026-12-20
690 Ft
485 Ft
10 319 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Japán Fanta Grape szőlő ízű üdítőital fém palackban 300ml DRS
990 Ft
3300 Ft / liter
betétdíj: +50 Ft
New
stuff
K-POP ROLLS Mango krémmel töltött ostyatekercs 120g
890 Ft
7417 Ft / kg
New
stuff
K-POP ROLLS Matcha krémmel töltött ostyatekercs 120g
890 Ft
7417 Ft / kg
New
stuff
K-POP STICKS White Choco fehércsokival töltött ostyatekercs 100g
1090 Ft
10 900 Ft / kg
Lays Finger Braised Pork párolt sertéshús ízű chips 90g Szavatossági idő: 2026-11-15
1590 Ft
17 667 Ft / kg
Lays Spicy Crayfish csípős rák ízű burgonyachips 90g Szavatossági idő: 2026-11-08
1790 Ft
390 Ft
3750 Ft / kg
Lays Stax Cucumber uborka ízű chips 90g Szavatossági idő: 2026-11-19
1590 Ft
17 667 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Lays Stax lime ízű chips 90g
1990 Ft
22 111 Ft / kg
Lays Stax Roasted Seaweed pörkölt hínár ízű chips 90g
1590 Ft
17 667 Ft / kg
Mico Creamy Vanilla Mousse krémes vanília mousse mini keksz 88g
990 Ft
11 250 Ft / kg
Mico Ice Cream Matcha Macaron sütemény 88g
990 Ft
11 250 Ft / kg
Mico Lemon Cheesecake citromos sajttorta ízű mini kekszek 88g
990 Ft
11 250 Ft / kg
Mico Mixed Macaron különböző ízekben 88g
990 Ft
11 250 Ft / kg
Mico Mixed Mini kekszek 88g
990 Ft
11 250 Ft / kg
Mico Strawberry Yogurt Mini epres-joghurtos mini kekszek 88g
990 Ft
11 250 Ft / kg
Mico Tiramisu ízű Mini kekszek 88g
990 Ft
11 250 Ft / kg
Mico Vanilla Mousse Macaron kekszek 88g
990 Ft
11 250 Ft / kg
Elég nagy vagy már ehhez?
New
stuff
Monster Energy KOREA Ultra Citra citrus ízű cukormentes energiaital 355ml DRS
1890 Ft
5324 Ft / liter
betétdíj: +50 Ft
Elég nagy vagy már ehhez?
Monster Japán Energy Absolutely Zero cukormentes energiaital 355ml DRS
1790 Ft
5042 Ft / liter
betétdíj: +50 Ft
Nagy Ázsiai snack doboz
9990 Ft
Elfogyott, iratkozz fel!
New
stuff
Oishi mézes-vajas ropogós burgonyachips 85g
1290 Ft
15 176 Ft / kg
Oreo ázsiai Birthday Cake torta krémmel töltött keksz 97g Szavatossági idő: 2026-11-26
1090 Ft
11 237 Ft / kg
Oreo Cheese Flavor sajt ízű keksz 97g
1190 Ft
816 Ft
8412 Ft / kg
New
stuff
Oreo Matcha Soft Cake matcha krémmel töltött puha sütemény cukorral és édesítőszerrel 132g
2190 Ft
16 591 Ft / kg
New
stuff
Oreo Pistachio and Jasmine Soft Cake pisztácia-jázmin krémmel töltött puha sütemény édesítőszerrel 132g Szavatossági idő: 2026-12-27
2190 Ft
16 591 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Oyakata Japanese Pork sertés ízű instant ramen pohárban 62g
690 Ft
11 129 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Oyakata Yakisoba Chicken Teriyaki instant tészta 93g
690 Ft
7419 Ft / kg
Pepero Choco Cookie csokis kekszes ropi 32g
590 Ft
18 438 Ft / kg
Pepero Crunchy csokis-mandulás ropi 39g
590 Ft
15 128 Ft / kg
40
megjelenítve, összesen:
96
Mutass még terméket