Termékek
Felfedezés
X
Kiemelt javaslatok
Összes
(14)
Buli és Játék
Életmód
Otthon
Dilis Cuccok
Finomságok
Ajándékcsomagok
Csomagolás és kiegészítők
Karácsonyi termékek
Tankfan
Rács nézet
Rendezés
Csak a készleten lévők
Ár
Terméktípus
Ízvilág
tag: Amerikai snack
X
Összes szűrő visszaállítása
New
stuff
Beststuff Premium Snack Selection
11 990 Ft
Herrs Carolina Reaper Cheese Curls sajtos-csípős kukoricachips 70g
690 Ft
9857 Ft / kg
Herrs Carolina Reaper sajtos - csípős chips 113g
990 Ft
8760 Ft / kg
Herrs Jalapeno and Cheddar sajtos chips 113g
990 Ft
8761 Ft / kg
Herrs Jalapeno Cheese Curls sajtos-jalapenos kukoricachips 70g Szavatossági idő: 2026-12-25
690 Ft
9857 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Jack Links Beef Jerky Teriyaki szárított marhahús falatok 25g
1790 Ft
71 600 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Kraft Sajtos Mac and Cheese Original 206g
1290 Ft
6262 Ft / kg
Lays Stax Mesquite BBQ chips 156g
2190 Ft
14 038 Ft / kg
New
stuff
Nagy USA snack doboz
8990 Ft
Elfogyott, iratkozz fel!
Pringles 7 Layer Dips burgonyachips 158g
1990 Ft
12 595 Ft / kg
Pringles Honey Mustard mézes-mustáros burgonyachips 156g
2190 Ft
14 039 Ft / kg
Pringles Loaded Potato Skins ízű chips 158g
1990 Ft
12 595 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Takis Jalapeno USA tortilla chips 92g Szavatossági idő: 2026-09-21
1790 Ft
100 Ft
1087 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Takis Xtreme Lime tortilla chips 92g Szavatossági idő: 2026-10-12
1790 Ft
890 Ft
9642 Ft / kg
Minden terméket megnéztél ebben a kategóriában: Összes
Összes