Termékek
Felfedezés
X
Kiemelt javaslatok
Összes
(30)
Buli és Játék
Életmód
Otthon
Dilis Cuccok
Finomságok
Ajándékcsomagok
Csomagolás és kiegészítők
Karácsonyi termékek
Tankfan
Rács nézet
Rendezés
Csak a készleten lévők
Ár
Terméktípus
Ízvilág
tag: Burgonya
X
Összes szűrő visszaállítása
Elfogyott, iratkozz fel!
Keogh's Shamrock & Sour Cream Lóherés és Tejfölös burgonyachips 125g Szavatossági idő: 2026-10-22
1290 Ft
690 Ft
5520 Ft / kg
New
stuff
Bon Chance Double Cheese dupla sajtos burgonyachips 130g
890 Ft
6846 Ft / kg
New
stuff
Bon Chance Sour Cream and Onion hagymás-tejfölös burgonyachips 130g
890 Ft
6846 Ft / kg
Chazz Bon Chance Buffalo Wings ízű burgonyachips 90g
690 Ft
7667 Ft / kg
Chazz Real Cheddar sajtos burgonyachips 130g
790 Ft
6077 Ft / kg
Chazz Sour Cream & Jalapeno tejföl-jalapeno ízű burgonyachips 130g
790 Ft
6077 Ft / kg
Chazz Sour Cream and Onion hagymás-tejfölös burgonyachips 130g
790 Ft
6077 Ft / kg
New
stuff
El Valle Xtra Crunch Cheese sajtos burgonyachips 150g
1890 Ft
12 600 Ft / kg
New
stuff
El Valle Xtra Crunch hagymás-tejfölös burgonyachips 150g
1890 Ft
12 600 Ft / kg
New
stuff
El Valle Xtra Crunch Iberian Ham sonkás burgonyachips 150g
1990 Ft
13 267 Ft / kg
New
stuff
El Valle Xtra Crunch oliva olaj és himalája só ízű burgonyachips 150g
1990 Ft
13 267 Ft / kg
New
stuff
El Valle Xtra Crunch Queso Curado Cured Cheese érlelt sajtos burgonyachips 150g
1990 Ft
13 267 Ft / kg
New
stuff
El Valle Xtra Crunch Sweet paprika ízű burgonyachips 150g
1890 Ft
12 600 Ft / kg
New
stuff
El Valle Xtra Crunch Truffle szarvasgombás burgonyachips 150g
1990 Ft
13 267 Ft / kg
Hot Chip Firedust csípős burgonya fűszerkeverék 80g
2190 Ft
27 375 Ft / kg
Keogh's Atlantic Sea Salt & Irish Cider Vinegar sós és almaecetes burgonyachips 125g Szavatossági idő: 2026-10-29
1290 Ft
690 Ft
5520 Ft / kg
Keogh's Crinkle Cut Guinness and Flame Grilled Steak Guinness és Lángon Grillezett Steak ízű hullámos burgonyachips 125g Szavatossági idő: 2026-10-22
1390 Ft
890 Ft
7120 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Keogh's Crinkle Cut Guinness and Oyster Guinness és Osztriga ízű hullámos burgonyachips 125g Szavatossági idő: 2026-10-22
1390 Ft
690 Ft
5520 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Keogh's Crinkle Cut Guinness Irish Potato Chips Ír Guinness ízű hullámos burgonyachips 125g Szavatossági idő: 2026-10-22
1390 Ft
690 Ft
5520 Ft / kg
Keogh's Ghost Chilli and Sour Cream Irish Potato Chips Ghost Chilli és Tejfölös Ír burgonyachips 125g Szavatossági idő: 2026-10-15
1290 Ft
890 Ft
7120 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Keogh's Irish Potato Chips Blue Cheese and Caramelized Onion Kéksajt és Karamellizált Hagyma ízű burgonyachips 125g Szavatossági idő: 2026-10-15
1290 Ft
690 Ft
5520 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Keogh's Irish potato chips Truffle and Irish Butter szarvasgombás és ír vajas burgonyachips 125g Szavatossági idő: 2026-10-22
1390 Ft
690 Ft
5520 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Keogh's Mature Irish Cheese & Onion Érett Ír Sajtos és Hagymás burgonyachips 125g Szavatossági idő: 2026-10-22
1290 Ft
690 Ft
5520 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Keogh's Original Irish Atlantic Sea Salt tengeri sós burgonyachips 125g Szavatossági idő: 2026-10-22
1290 Ft
690 Ft
5520 Ft / kg
New
stuff
Lays Stax Sour Cream & Onion hagymás-tejfölös burgonyachips 156g
2190 Ft
14 039 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
New
stuff
Oishi mézes-vajas ropogós burgonyachips 85g
1290 Ft
15 176 Ft / kg
New
stuff
Pringles Sweet Chili Sauce édes chili szósz ízű burgonyachips 156g
2190 Ft
14 039 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Samyang Buldak habanero and lime ízű burgonyachips 55g Szavatossági idő: 2026-10-20
1790 Ft
390 Ft
7092 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Walkers - Heinz Tomato Ketchup ízesítésű burgonyachips 70g Szavatossági idő: 2026-10-17
990 Ft
190 Ft
2714 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Walkers - Lea & Perrins Worcester szósz ízesítésű burgonyachips 70g Szavatossági idő: 2026-10-31
750 Ft
662 Ft
9457 Ft / kg
Minden terméket megnéztél ebben a kategóriában: Összes
Összes