Termékek
Felfedezés
X
Kiemelt javaslatok
Összes
(21)
Buli és Játék
Életmód
Otthon
Dilis Cuccok
Finomságok
Ajándékcsomagok
Csomagolás és kiegészítők
Karácsonyi termékek
Tankfan
Rács nézet
Rendezés
Csak a készleten lévők
Ár
Terméktípus
Ízvilág
tag: Chili
X
Összes szűrő visszaállítása
Chazz Sweet Chilli Crispies rizschips 100g Szavatossági idő: 2026-12-30
990 Ft
9900 Ft / kg
Chazz Thai Sweet Chili Potato Chips csípős burgonyachips 90g
890 Ft
9889 Ft / kg
Hot Chip Stripz Limed Habaneros ízű snack 80g
1590 Ft
19 875 Ft / kg
Hot Chip Volcano Chili szósz - Barbecue 270ml
2190 Ft
8111 Ft / liter
Hot Chip Volcano Chili szósz - Honey Mustard 270ml
2190 Ft
8111 Ft / liter
Hot Chip Volcano Chili szósz - Indiai 270ml Szavatossági idő: 2026-12-24
2190 Ft
8111 Ft / liter
Hot Chip Volcano Chili szósz - Ketchup 270ml
2190 Ft
8111 Ft / liter
Hot Chip Volcano Chili szósz - Mexico 270ml
2190 Ft
8111 Ft / liter
Hot Chip Volcano Chili szósz - Onion 270ml
2190 Ft
8111 Ft / liter
Hot Chip Volcano Chili szósz - Salsa 270ml
2190 Ft
8111 Ft / liter
Keogh's Ghost Chilli and Sour Cream Irish Potato Chips Ghost Chilli és Tejfölös Ír burgonyachips 125g Szavatossági idő: 2026-10-15
1290 Ft
890 Ft
7120 Ft / kg
Lucas Muecas Cereza cseresznye ízű nyalóka édes-savanyú chili porral 25g
490 Ft
19 600 Ft / kg
Lucas Muecas görögdinnye ízű nyalóka chili porral 25g
390 Ft
15 600 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Mr Simms Fiery Death Ultra Sour chilis ultra savanyú cukor 100g
1990 Ft
19 900 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Pringles Chile & Lime chili lime ízű chips 156g Szavatossági idő: 2026-11-26
1990 Ft
12 756 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Sens Chili és lime ízű egészben sült kukacok 15g Szavatossági idő: 2026-10-21
2990 Ft
590 Ft
39 333 Ft / kg
Sens Crunchy Crickets Chili és Lime ízű ropogós tücsök snack 16g
1690 Ft
105 625 Ft / kg
Sens Crunchy Worms Chili és Lime ízű ropogós lisztkukac snack 12g
1690 Ft
105 625 Ft / kg
Sens Fűszeres sült tücskök - Chili és lime 20g Szavatossági idő: 2026-12-11
2990 Ft
149 500 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Tajin Chili-Lime ízű csípős mexikói szósz 308ml
1790 Ft
5812 Ft / liter
TEMOLE Cauliflower Puffs Chili Lime Karfiolos puffancs – chili és lime ízű 56g
1290 Ft
23 036 Ft / kg
Minden terméket megnéztél ebben a kategóriában: Összes
Összes