Termékek
Felfedezés
X
Kiemelt javaslatok
Összes
Összes
(140)
Buli és Játék
Életmód
Otthon
Dilis Cuccok
Finomságok
Ajándékcsomagok
Csomagolás és kiegészítők
Karácsonyi termékek
Tankfan
Rács nézet
Rendezés
Csak a készleten lévők
Ár
Terméktípus
Ízvilág
tag: Chips
X
Összes szűrő visszaállítása
Elfogyott, iratkozz fel!
Keogh's Shamrock & Sour Cream Lóherés és Tejfölös burgonyachips 125g Szavatossági idő: 2026-10-22
1290 Ft
690 Ft
5520 Ft / kg
New
stuff
Bon Chance BreadCrisps Cheese and Garlic fokhagymás-sajtos kenyérchips 240g
1190 Ft
4958 Ft / kg
New
stuff
Bon Chance BreadCrisps Dark Bread Garlic fokhagymás fekete kenyérchips 120g
690 Ft
5750 Ft / kg
New
stuff
Bon Chance BreadCrisps Dark Bread with Mushrooms gombás fekete kenyérchips 120g
690 Ft
5750 Ft / kg
New
stuff
Bon Chance BreadCrisps Dark Bread With Triple Cheese tripla sajtos fekete kenyérchips 120g
690 Ft
5750 Ft / kg
New
stuff
Bon Chance BreadCrisps Garlic fokhagymás kenyérchips 60g
490 Ft
8167 Ft / kg
New
stuff
Bon Chance BreadCrisps Onion and Sour Cream hagymás-tejfölös kenyérchips 120g
690 Ft
5750 Ft / kg
New
stuff
Bon Chance BreadCrisps Onion and Sour Cream hagymás-tejfölös kenyérchips 60g
490 Ft
8167 Ft / kg
New
stuff
Bon Chance BreadCrisps Salami Style szalámi ízű kenyérchips 120g
690 Ft
5750 Ft / kg
New
stuff
Bon Chance BreadCrisps Salami Style szalámis kenyérchips 60g
490 Ft
8167 Ft / kg
New
stuff
Bon Chance BreadCrisps Sour Cream and Onion hagymás-tejfölös kenyérchips 240g
1190 Ft
4958 Ft / kg
New
stuff
Bon Chance BreadCrisps Spring Onion and Sour Cream újhagymás-tejfölös kenyérchips 60g
490 Ft
8167 Ft / kg
New
stuff
Bon Chance BreadCrisps Sweet Chili Lime ízű kenyérchips 120g
690 Ft
5750 Ft / kg
New
stuff
Bon Chance Double Cheese dupla sajtos burgonyachips 130g
890 Ft
6846 Ft / kg
New
stuff
Bon Chance Garlic BreadCrisps fokhagymás kenyérchips 240g
1190 Ft
4958 Ft / kg
New
stuff
Bon Chance Sour Cream and Onion hagymás-tejfölös burgonyachips 130g
890 Ft
6846 Ft / kg
Chazz Bloody Mary burgonyachips 90g
890 Ft
9889 Ft / kg
Chazz Bon Chance Buffalo Wings ízű burgonyachips 90g
690 Ft
7667 Ft / kg
Chazz Bon Chance Maple Syrup and Smoky Bacon juharszirup-bacon ízű kenyérchips 120g
690 Ft
590 Ft
4917 Ft / kg
Chazz Bread Chips céklaleves ízű kenyérchips 100g
790 Ft
7900 Ft / kg
Chazz Bread Chips Cheddar Cheese cheddar sajt ízű kenyérchips 100g
790 Ft
7900 Ft / kg
Chazz Bread Chips Mushrooms gomba ízű kenyérchips 100g
790 Ft
7900 Ft / kg
Chazz Bread Chips Sour Cream and Onion hagymás-tejfölös kenyérchips 100g
790 Ft
7900 Ft / kg
Chazz Caramelised Onion karamellizált hagyma ízű burgonyachips 130g
790 Ft
6077 Ft / kg
Chazz Chips Creamy Mushrooms krémes gomba ízű burgonyachips 90g
790 Ft
8778 Ft / kg
Chazz Chips Matcha zöld tea ízű burgonyachips 40g
690 Ft
17 250 Ft / kg
Chazz Crispy Corn Curls Cheezy Carolina Reaper ropogós csípős kukoricachips 100g
690 Ft
6900 Ft / kg
Chazz Crispy Corn Curls Cheezy Pizza ízű kukorica chips 100g
690 Ft
6900 Ft / kg
Chazz Italian Spritz Olasz Spritz ízű burgonyachips 90g
890 Ft
9889 Ft / kg
Chazz Jalapeno Habanero ízű burgonyachips 90g
890 Ft
9889 Ft / kg
Chazz Magic Truffles szarvasgombás burgonyachips 90g
790 Ft
8778 Ft / kg
Chazz Mussels and White Wine kagyló és fehér bor ízű burgonyachips 90g
890 Ft
9889 Ft / kg
Chazz Naughty Cheddar burgonyachips 90g
890 Ft
9889 Ft / kg
Elég nagy vagy már ehhez?
Chazz pénisz ízű burgonyachips 90g
2290 Ft
25 444 Ft / kg
Chazz Pink Soup céklaleves ízű burgonyachips 90g
790 Ft
8778 Ft / kg
Chazz Pink Soup Potato Chips céklaleves ízű burgonyachips 130g
790 Ft
6077 Ft / kg
Chazz Real Cheddar sajtos burgonyachips 130g
790 Ft
6077 Ft / kg
Chazz Sour Cream & Jalapeno tejföl-jalapeno ízű burgonyachips 130g
790 Ft
6077 Ft / kg
Chazz Sour Cream and Onion hagymás tejfölös burgonyachips 90g
790 Ft
8778 Ft / kg
Chazz Sour Cream and Onion hagymás-tejfölös burgonyachips 130g
790 Ft
6077 Ft / kg
40
megjelenítve, összesen:
140
Mutass még terméket