Termékek
Felfedezés
X
Kiemelt javaslatok
Összes
Összes
(38)
Buli és Játék
Életmód
Otthon
Dilis Cuccok
Finomságok
Ajándékcsomagok
Csomagolás és kiegészítők
Karácsonyi termékek
Tankfan
Rács nézet
Rendezés
Csak a készleten lévők
Ár
Terméktípus
Ízvilág
Érdeklődési kör
tag: Csokis
X
Összes szűrő visszaállítása
AB Disco Cookies sütemény csokidrazséval és csokidarabokkal 100g Szavatossági idő: 2026-11-20
890 Ft
590 Ft
6146 Ft / kg
AB Protein Cookies Peanut Choco csokis mogyorós keksz 96g Szavatossági idő: 2026-11-25
1090 Ft
11 354 Ft / kg
Arnotts Tim Tam Chewy Caramel Biscuits karamellás keksz 175g
1990 Ft
11 371 Ft / kg
Arnotts Tim Tam extra csokis keksz 200g Szavatossági idő: 2026-12-25
1990 Ft
9950 Ft / kg
Fanta Asian Banana-Chocolate csokis-banános szénsavas üdítő 500ml DRS Szavatossági idő: 2026-10-13
890 Ft
290 Ft
580 Ft / liter
betétdíj: +50 Ft
Elfogyott, iratkozz fel!
Glico Pocky csokis ropi 47g Szavatossági idő: 2026-12-20
690 Ft
485 Ft
10 319 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Kelloggs Rice Krispies Squares Caramel and Chocolate puffasztott rizsszelet 36g
390 Ft
10 833 Ft / kg
Kelloggs Rice Krispies Squares Totally Chocolatey puffasztott rizsszelet 36g
390 Ft
10 833 Ft / kg
Lotte Koalas March Black Bitter Chocolate keserű csokis keksz 37g
590 Ft
15 946 Ft / kg
Lucky Charms Chocolate csokis gabonapehely 300g Szavatossági idő: 2026-12-10
4190 Ft
13 473 Ft / kg
MARS HiProtein Cookie csokis-karamellás magas protein tartalmú sütemény 60g Szavatossági idő: 2026-11-04
1390 Ft
290 Ft
4833 Ft / kg
Maxies Hello Kitty csokis keksz 100g
690 Ft
6900 Ft / kg
Maxies Minecraft csokis keksz 100g
790 Ft
7900 Ft / kg
Maxies Paw Patrol csokis keksz 100g
690 Ft
6900 Ft / kg
Maxies Peppa csokis keksz 100g
690 Ft
6900 Ft / kg
Maxies Stitch csokis keksz 100g
690 Ft
6900 Ft / kg
Meglepetés kapszula csokis keksszel 11g - Jégvarázs
590 Ft
390 Ft
35 455 Ft / kg
Meglepetés kapszula csokis keksszel 11g - Pókember
590 Ft
390 Ft
35 455 Ft / kg
Meglepetés kapszula csokis keksszel 11g – Stitch
590 Ft
390 Ft
35 455 Ft / kg
Meglepetés tölcsér mogyorókrémmel töltve, drazséval 25g - Minyonok
590 Ft
390 Ft
15 600 Ft / kg
New
stuff
Mike and Ike Ice Cream Truck rágós cukorka 120g
990 Ft
8250 Ft / kg
MrBeast Feastables Creamy Peanut Butter Cups mogyoróvajas bonbon 40g
990 Ft
24 750 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Oreo Mint Chocolate menta ízű krémmel töltött keksz 80g Szavatossági idő: 2026-09-30
1290 Ft
150 Ft
1875 Ft / kg
Original Gourmet Chocolate Latte Cake kókuszos-csokoládés sütemény 50g Szavatossági idő: 2026-12-31
490 Ft
9800 Ft / kg
Pepero Choco Cookie csokis kekszes ropi 32g
590 Ft
18 438 Ft / kg
Pepero Crunchy csokis-mandulás ropi 39g
590 Ft
15 128 Ft / kg
Pohár csokis keksszel - Mancs Őrjárat 55g
790 Ft
490 Ft
8909 Ft / kg
Puzzle csokis sütivel 50g - Mancs Őrjárat
1490 Ft
990 Ft
19 800 Ft / kg
QLove Intense Chocolate Mini Mochi 80g
1190 Ft
14 875 Ft / kg
Ropi eper-és csokoládé ízű bevonattal 40g - Hot Wheels
590 Ft
390 Ft
9750 Ft / kg
Royal Family Mochi Chocolate csokis mochi 120g
1190 Ft
9917 Ft / kg
Royal Family Mochi Mint Chocolate Chip mentás mochi csokidarabokkal 120g
1190 Ft
9917 Ft / kg
Star Wars Grogu pisztáciás csokoládéval bevont popcorn 100g
1690 Ft
16 900 Ft / kg
Star Wars Mandalorian tejcsokoládéval bevont popcorn 100g
1390 Ft
13 900 Ft / kg
New
stuff
Teddy Grahams Chocolate csokoládés maci müzlisnack 283g
4490 Ft
15 866 Ft / kg
Toastem Pop Ups Chocolate Fudge csokoládés sütemény 288g
1890 Ft
6562 Ft / kg
Tojás csokis keksszel meglepetéssel 5,5g Trollok
390 Ft
290 Ft
52 729 Ft / kg
Tojás csokis keksszel, meglepetéssel 5,5g - Minyonok
390 Ft
290 Ft
52 729 Ft / kg
Minden terméket megnéztél ebben a kategóriában: Összes