Termékek
Felfedezés
X
Kiemelt javaslatok
Összes
(5)
Buli és Játék
Életmód
Otthon
Dilis Cuccok
Finomságok
Ajándékcsomagok
Csomagolás és kiegészítők
Karácsonyi termékek
Tankfan
Rács nézet
Rendezés
Csak a készleten lévők
Ár
Terméktípus
Ízvilág
tag: Kakaó
X
Összes szűrő visszaállítása
Biskiz kakaókrémmel töltött keksz 45g - Barbie Szavatossági idő: 2026-12-20
190 Ft
150 Ft
3333 Ft / kg
Cloudiz pohár mini keksz kakaókrémmel töltve 125g - Barbie
1090 Ft
690 Ft
5520 Ft / kg
Dip N' Go Kakaós mogyorókrém és ropogós pálcikák 55g - Hot Wheels
590 Ft
390 Ft
7091 Ft / kg
Lotte Koalas March Black Bitter Chocolate keserű csokis keksz 37g
590 Ft
15 946 Ft / kg
Original Gourmet Chocolate Latte Cake kókuszos-csokoládés sütemény 50g Szavatossági idő: 2026-12-31
490 Ft
9800 Ft / kg
Minden terméket megnéztél ebben a kategóriában: Összes
Összes