Termékek
Felfedezés
X
Kiemelt javaslatok
Összes
(4)
Buli és Játék
Életmód
Otthon
Dilis Cuccok
Finomságok
Ajándékcsomagok
Csomagolás és kiegészítők
Karácsonyi termékek
Tankfan
Rács nézet
Rendezés
Csak a készleten lévők
Ár
Terméktípus
Ízvilág
tag: Krémek
X
Összes szűrő visszaállítása
Elfogyott, iratkozz fel!
Durkee Marshmallow Fluff mályvacukor krém 213g
1790 Ft
8404 Ft / kg
Emek Dubai Cocoa Dreamy Pistachio Dubai Delight pisztáciakrém kadayif tésztával 275g
2990 Ft
1590 Ft
5782 Ft / kg
Emek Dubai Cocoa Hazelnut and Pistachio Duo mogyoró és pisztáciakrém kadayif tésztával 275g
2490 Ft
1290 Ft
4691 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Maltesers Spread csokoládékrém ropogós darabokkal 350g Szavatossági idő: 2026-11-11
2990 Ft
8543 Ft / kg
Minden terméket megnéztél ebben a kategóriában: Összes
Összes