Termékek
Felfedezés
X
Kiemelt javaslatok
Összes
(6)
Buli és Játék
Életmód
Otthon
Dilis Cuccok
Finomságok
Ajándékcsomagok
Csomagolás és kiegészítők
Karácsonyi termékek
Tankfan
Rács nézet
Rendezés
Csak a készleten lévők
Ár
Terméktípus
Ízvilág
tag: Pisztácia
X
Összes szűrő visszaállítása
Elfogyott, iratkozz fel!
Bergen Obsession Cookies Pistachio Cream tejmázas-pisztáciakrémes sütemény 128g
890 Ft
6953 Ft / kg
Emek Dubai Cocoa Dreamy Pistachio Dubai Delight pisztáciakrém kadayif tésztával 275g
2990 Ft
1590 Ft
5782 Ft / kg
Emek Dubai Cocoa Hazelnut and Pistachio Duo mogyoró és pisztáciakrém kadayif tésztával 275g
2490 Ft
1290 Ft
4691 Ft / kg
New
stuff
Oreo Pistachio and Jasmine Soft Cake pisztácia-jázmin krémmel töltött puha sütemény édesítőszerrel 132g Szavatossági idő: 2026-12-27
2190 Ft
16 591 Ft / kg
Star Wars Grogu pisztáciás csokoládéval bevont popcorn 100g
1690 Ft
16 900 Ft / kg
TEMOLE Pistachio NUT Sticks Pisztácia rudacskák-Sajt ízű 30g
1290 Ft
43 000 Ft / kg
Minden terméket megnéztél ebben a kategóriában: Összes
Összes