Termékek
Felfedezés
X
Kiemelt javaslatok
Ázsiai finomságok
(101)
Csokik, Sütik
Üdítők, Italok
Forró italok
Cukrok, Nyalókák
Szószok, Öntetek, Krémek
Kekszek, Nápolyik
Rágók
Egyéb Finomságok
Chipsek, Nasik
Müzlik, Zabpelyhek
Fűszerek
Gumicukrok, Pillecukrok
Ehető rovarok
Amerikai finomságok
Ázsiai finomságok
Ramenek, tészták
Energia italok
Zero üdítők
Rács nézet
Rendezés
Csak a készleten lévők
Ár
Terméktípus
Ízvilág
New
stuff
Yum'z Bites - Ice Bar Shape Strawberry jégkrém alakú ropogós eperzselé cukorral 40g
990 Ft
24 750 Ft / kg
New
stuff
Sable Matcha Bean Cookies matchakrémes keksz cukorral 96g
1390 Ft
14 479 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
New
stuff
QLove Blossom Mixed Mochi Garden vegyes mochi 120g
1690 Ft
14 083 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
New
stuff
Ments meg csomag
8990 Ft
New
stuff
QLove Lemon Custard Mochi 168g
1690 Ft
10 060 Ft / kg
New
stuff
Sable Blueberry Bean Cookies áfonyás keksz 96g
1390 Ft
14 479 Ft / kg
New
stuff
K-POP STICKS White Choco fehércsokival töltött ostyatekercs 100g
1090 Ft
10 900 Ft / kg
New
stuff
Yum'z Bites - Ropogós mandarinzselé cukorral 40g
990 Ft
24 750 Ft / kg
New
stuff
QLove Vanilla Ice Cream Deluxe Mochi vaníliafagyis mochi 180g Szavatossági idő: 2026-12-15
1690 Ft
9389 Ft / kg
New
stuff
QLove Kiwi Custard Mochi 168g
1690 Ft
10 060 Ft / kg
New
stuff
Sable Cranberry Bean Cookies vörösáfonyás keksz cukorral 96g
1390 Ft
14 479 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
New
stuff
Oishi mézes-vajas ropogós burgonyachips 85g
1290 Ft
15 176 Ft / kg
New
stuff
Oreo Pistachio and Jasmine Soft Cake pisztácia-jázmin krémmel töltött puha sütemény édesítőszerrel 132g Szavatossági idő: 2026-12-27
2190 Ft
16 591 Ft / kg
New
stuff
QLove Matcha Ice Cream Deluxe Mochi 168g
1690 Ft
10 060 Ft / kg
New
stuff
Yum'z Bites Super Sour Roll - Savanyú vattacukor 8g
890 Ft
111 250 Ft / kg
New
stuff
K-POP ROLLS Mango krémmel töltött ostyatekercs 120g
890 Ft
7417 Ft / kg
New
stuff
K-POP ROLLS Matcha krémmel töltött ostyatekercs 120g
890 Ft
7417 Ft / kg
New
stuff
Yum'z Bites - Ropogós őszibarack zselé cukorral 40g
990 Ft
24 750 Ft / kg
New
stuff
Oreo Matcha Soft Cake matcha krémmel töltött puha sütemény cukorral és édesítőszerrel 132g
2190 Ft
16 591 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Lays Stax lime ízű chips 90g
1990 Ft
22 111 Ft / kg
QLove Strawberry Cheesecake Deluxe epres sajttorta ízű Mochi 180g Szavatossági idő: 2026-12-11
1711 Ft
9507 Ft / kg
Royal Family Mochi Creamy Matcha Latte krémes matcha ízű mochi 120g
1190 Ft
9917 Ft / kg
Mico Strawberry Yogurt Mini epres-joghurtos mini kekszek 88g
990 Ft
11 250 Ft / kg
Mico Vanilla Mousse Macaron kekszek 88g
990 Ft
11 250 Ft / kg
Gangfu Creamy Popping Candy krémes macaron robbanócukorral 80g
990 Ft
12 375 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
UltraPop Naruto Shippuden Ultra Ice Tea Peach őszibarack ízű jeges tea 330ml DRS
590 Ft
1788 Ft / liter
betétdíj: +50 Ft
Elfogyott, iratkozz fel!
Tokimeki Mini csokis mochi 80g
1290 Ft
16 125 Ft / kg
QLove Tiramisu Dolce Creme Deluxe Mochi 180g Szavatossági idő: 2026-12-11
1711 Ft
9507 Ft / kg
Zsákbamacska csomag - PINK
5490 Ft
Lays Spicy Crayfish csípős rák ízű burgonyachips 90g Szavatossági idő: 2026-11-08
1790 Ft
390 Ft
3750 Ft / kg
QLove Salted Caramel Deluxe sós karamellás Mochi 180g Szavatossági idő: 2026-12-25
1711 Ft
9507 Ft / kg
COKOC Juicy Burst Matcha ízű töltött gumicukor 60g
890 Ft
14 833 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Samyang Tangle Pasta instant tészta paradicsomszósszal 105g Szavatossági idő: 2026-10-22
1290 Ft
290 Ft
2762 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
QLove Matcha Latte Mini Mochi 80g
1090 Ft
13 625 Ft / kg
SamYang Buldak Csirkés-Carbonara ízű csípős ramen tészta 130g
790 Ft
6077 Ft / kg
Royal Family Mochi Mint Chocolate Chip mentás mochi csokidarabokkal 120g
1190 Ft
9917 Ft / kg
Zsákbamacska csomag - KÉK
5490 Ft
Pepero White Cookie fehércsokis kekszes ropi 32g
590 Ft
18 438 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Glico Pocky Cookies and Cream ropi 40g
690 Ft
17 250 Ft / kg
Gangfu Strawberry Popping Candy eperkrémes macaron robbanócukorral 80g
990 Ft
12 375 Ft / kg
40
megjelenítve, összesen:
101
Mutass még terméket