Termékek
Felfedezés
X
Kiemelt javaslatok
Csokik, Sütik
(96)
Csokik, Sütik
Üdítők, Italok
Forró italok
Cukrok, Nyalókák
Szószok, Öntetek, Krémek
Kekszek, Nápolyik
Rágók
Egyéb Finomságok
Chipsek, Nasik
Müzlik, Zabpelyhek
Fűszerek
Gumicukrok, Pillecukrok
Ehető rovarok
Amerikai finomságok
Ázsiai finomságok
Ramenek, tészták
Energia italok
Zero üdítők
Rács nézet
Rendezés
Csak a készleten lévők
Ár
Terméktípus
Ízvilág
Elfogyott, iratkozz fel!
New
stuff
QLove Blossom Mixed Mochi Garden vegyes mochi 120g
1690 Ft
14 083 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
New
stuff
Ments meg csomag
8990 Ft
New
stuff
Mcvities Mini Gingerbread Men mézeskalács 114g
990 Ft
5211 Ft / kg
New
stuff
QLove Lemon Custard Mochi 168g
1690 Ft
10 060 Ft / kg
New
stuff
QLove Vanilla Ice Cream Deluxe Mochi vaníliafagyis mochi 180g Szavatossági idő: 2026-12-15
1690 Ft
9389 Ft / kg
New
stuff
QLove Kiwi Custard Mochi 168g
1690 Ft
10 060 Ft / kg
New
stuff
Oreo Pistachio and Jasmine Soft Cake pisztácia-jázmin krémmel töltött puha sütemény édesítőszerrel 132g Szavatossági idő: 2026-12-27
2190 Ft
16 591 Ft / kg
New
stuff
QLove Matcha Ice Cream Deluxe Mochi 168g
1690 Ft
10 060 Ft / kg
New
stuff
Oreo Matcha Soft Cake matcha krémmel töltött puha sütemény cukorral és édesítőszerrel 132g
2190 Ft
16 591 Ft / kg
Royal Family Mochi Salted Caramel sós karamell ízű mochi 120g
1190 Ft
9917 Ft / kg
AB Cereos Confetti csokis sütemény 150g Szavatossági idő: 2026-11-27
1190 Ft
7933 Ft / kg
QLove Strawberry Cheesecake Deluxe epres sajttorta ízű Mochi 180g Szavatossági idő: 2026-12-11
1711 Ft
9507 Ft / kg
Royal Family Mochi Creamy Matcha Latte krémes matcha ízű mochi 120g
1190 Ft
9917 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
AB Cookies and Salted Caramel keksz sóskaramell töltelékkel 96g
890 Ft
9271 Ft / kg
AB Cereos Pancakes Confetti Caramel karamell töltelékes sütemény 150g Szavatossági idő: 2026-11-27
1190 Ft
7933 Ft / kg
Mico Strawberry Yogurt Mini epres-joghurtos mini kekszek 88g
990 Ft
11 250 Ft / kg
Mico Vanilla Mousse Macaron kekszek 88g
990 Ft
11 250 Ft / kg
Gangfu Creamy Popping Candy krémes macaron robbanócukorral 80g
990 Ft
12 375 Ft / kg
Toastem Pop Ups Chocolate Fudge csokoládés sütemény 288g
1890 Ft
6562 Ft / kg
Sens szív formájú étcsokoládé kukacokkal 30g
1890 Ft
63 000 Ft / kg
Sens szív formájú tejcsokoládé kukacokkal 30g
1890 Ft
63 000 Ft / kg
Sens szív formájú fehér csokoládé kukacokkal 30g
1890 Ft
63 000 Ft / kg
Royal Family Mochi Chocolate csokis mochi 120g
1190 Ft
9917 Ft / kg
QLove Tiramisu Dolce Creme Deluxe Mochi 180g Szavatossági idő: 2026-12-11
1711 Ft
9507 Ft / kg
Zsákbamacska csomag - PINK
5490 Ft
QLove Salted Caramel Deluxe sós karamellás Mochi 180g Szavatossági idő: 2026-12-25
1711 Ft
9507 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
QLove Matcha Latte Mini Mochi 80g
1090 Ft
13 625 Ft / kg
Toastem Pop Ups Blueberry áfonya ízű sütemény 288g
1890 Ft
6562 Ft / kg
Royal Family Mochi Mini Creamy Matcha Latte ízű mini mochi 40g
490 Ft
12 250 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Snickers maracuja ízű csokoládé 42g
990 Ft
190 Ft
4524 Ft / kg
AB Disco Cookies sütemény csokidrazséval és csokidarabokkal 100g Szavatossági idő: 2026-11-20
890 Ft
590 Ft
6146 Ft / kg
Royal Family Mochi Mint Chocolate Chip mentás mochi csokidarabokkal 120g
1190 Ft
9917 Ft / kg
Zsákbamacska csomag - KÉK
5490 Ft
Royal Family Mochi Strawberry CheeseCake epres sajttorta ízű mochi 120g
1190 Ft
9917 Ft / kg
Gangfu Strawberry Popping Candy eperkrémes macaron robbanócukorral 80g
990 Ft
12 375 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Alyan Dubai Pistachio Chocolate pisztáciás csoki 100g Szavatossági idő: 2026-11-07
2890 Ft
28 900 Ft / kg
Well and Truly Oat Milk Chocolate with Red Berries bogyós gyümölcsös zabtejcsokoládé 90g Szavatossági idő: 2026-11-26
2290 Ft
25 444 Ft / kg
Toastem Pop Ups Frosted Strawberry eper töltelékes sütemény 288g
1890 Ft
6562 Ft / kg
MrBeast Feastables Creamy Hazelnut Cups krémes csokis-mogyorós bonbon 40g
990 Ft
24 750 Ft / kg
Mico Tiramisu ízű Mini kekszek 88g
990 Ft
11 250 Ft / kg
40
megjelenítve, összesen:
96
Mutass még terméket
Csokik