Termékek
Felfedezés
X
Kiemelt javaslatok
Müzlik, Zabpelyhek
(13)
Csokik, Sütik
Üdítők, Italok
Forró italok
Cukrok, Nyalókák
Szószok, Öntetek, Krémek
Kekszek, Nápolyik
Rágók
Egyéb Finomságok
Chipsek, Nasik
Müzlik, Zabpelyhek
Fűszerek
Gumicukrok, Pillecukrok
Ehető rovarok
Amerikai finomságok
Ázsiai finomságok
Ramenek, tészták
Energia italok
Zero üdítők
Rács nézet
Rendezés
Csak a készleten lévők
Ár
Terméktípus
Ízvilág
New
stuff
Cinnamon Toast Crunch Strawberry epres gabonapehely 340g
2990 Ft
8794 Ft / kg
New
stuff
Teddy Grahams Chocolate csokoládés maci müzlisnack 283g
4490 Ft
15 866 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
New
stuff
Ments meg csomag
8990 Ft
New
stuff
Toast Crunch French juharszirup és fahéj ízű gabonapehely 380g
2990 Ft
7868 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Kelloggs Coco Pops Chocolate Cereal Milk Bars müzliszelet 20g
290 Ft
14 500 Ft / kg
Zsákbamacska csomag - PINK
5490 Ft
Zsákbamacska csomag - KÉK
5490 Ft
Lucky Charms Chocolate csokis gabonapehely 300g Szavatossági idő: 2026-12-10
4190 Ft
13 473 Ft / kg
Kelloggs Rice Krispies Breakfast Cereal Bars puffasztott rizsszelet 20g
290 Ft
14 500 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Kelloggs Rice Krispies Squares Caramel and Chocolate puffasztott rizsszelet 36g
390 Ft
10 833 Ft / kg
Kelloggs Frosties Cereal Milk Bar müzliszelet 25g
290 Ft
11 600 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
Walkers - Lea & Perrins Worcester szósz ízesítésű burgonyachips 70g Szavatossági idő: 2026-10-31
750 Ft
662 Ft
9457 Ft / kg
Lucky Charms gabonapehely 300g
3680 Ft
12 267 Ft / kg
Minden terméket megnéztél ebben a kategóriában: Müzlik, Zabpelyhek