Termékek
Felfedezés
X
Kiemelt javaslatok
Szószok, Öntetek, Krémek
(22)
Csokik, Sütik
Üdítők, Italok
Forró italok
Cukrok, Nyalókák
Szószok, Öntetek, Krémek
Kekszek, Nápolyik
Rágók
Egyéb Finomságok
Chipsek, Nasik
Müzlik, Zabpelyhek
Fűszerek
Gumicukrok, Pillecukrok
Ehető rovarok
Amerikai finomságok
Ázsiai finomságok
Ramenek, tészták
Energia italok
Zero üdítők
Rács nézet
Rendezés
Csak a készleten lévők
Ár
Terméktípus
Ízvilág
Elfogyott, iratkozz fel!
New
stuff
Ments meg csomag
8990 Ft
Elfogyott, iratkozz fel!
Tajin Chili-Lime ízű csípős mexikói szósz 308ml
1790 Ft
5812 Ft / liter
Emek Dubai Cocoa Hazelnut and Pistachio Duo mogyoró és pisztáciakrém kadayif tésztával 275g
2490 Ft
1290 Ft
4691 Ft / kg
Chio Dip Hot Salsa csípős salsa szósz 200ml
1890 Ft
9450 Ft / kg
Tajin Chamoy mexikói csípős szósz 308ml Szavatossági idő: 2026-12-31
1490 Ft
4838 Ft / liter
Zsákbamacska csomag - PINK
5490 Ft
Elfogyott, iratkozz fel!
Hersheys Strawberry syrup eper öntet 623ml Szavatossági idő: 2026-08-30
2990 Ft
790 Ft
1268 Ft / liter
Hot Chip Volcano Chili szósz - Mexico 270ml
2190 Ft
8111 Ft / liter
Zsákbamacska csomag - KÉK
5490 Ft
Hot Chip Volcano Chili szósz - Indiai 270ml Szavatossági idő: 2026-12-24
2190 Ft
8111 Ft / liter
Hot Chip Volcano Chili szósz - Salsa 270ml
2190 Ft
8111 Ft / liter
Elfogyott, iratkozz fel!
Maltesers Spread csokoládékrém ropogós darabokkal 350g Szavatossági idő: 2026-11-11
2990 Ft
8543 Ft / kg
Hot Chip Volcano Chili szósz - Onion 270ml
2190 Ft
8111 Ft / liter
Emek Dubai Cocoa Dreamy Pistachio Dubai Delight pisztáciakrém kadayif tésztával 275g
2990 Ft
1590 Ft
5782 Ft / kg
Samyang Buldak Hot Chicken Hot Chili Sauce extrém csípős szósz 165ml
2990 Ft
18 121 Ft / liter
Elfogyott, iratkozz fel!
Durkee Marshmallow Fluff mályvacukor krém 213g
1790 Ft
8404 Ft / kg
Hot Chip Volcano Chili szósz - Ketchup 270ml
2190 Ft
8111 Ft / liter
Hot Chip Volcano Chili szósz - Barbecue 270ml
2190 Ft
8111 Ft / liter
Elfogyott, iratkozz fel!
Walkers - Lea & Perrins Worcester szósz ízesítésű burgonyachips 70g Szavatossági idő: 2026-10-31
750 Ft
662 Ft
9457 Ft / kg
Chio Dip Salsa Mild paradicsomos-paprikás szósz 200ml
1890 Ft
9450 Ft / kg
Hot Chip Volcano Chili szósz - Honey Mustard 270ml
2190 Ft
8111 Ft / liter
Heinz Squeeze Sweet Relish édes-savanyú uborkaszósz 375ml
2690 Ft
7173 Ft / liter
Minden terméket megnéztél ebben a kategóriában: Szószok, Öntetek, Krémek